1. O nás
 2. O nákupu
 3. Kontakty
 4. Vše, co musíte vědět o CBD
 5. Značky
 1. CBD/CBG Kapky
 2. H4CBD
 3. CBD a Přírodní kosmetika
 4. Pro domácí mazlíčky
 5. Výhodné sety
 6. Výprodej
 7. Feminizovaná semena konopí
 
 
 

PLANT OF LIFE

Od svého vzniku se společnost Plant of Life věnovala legálnímu průmyslu konopí ve všech jeho podobách a stala se nejznámější a nejkonkurenceschopnější společností na evropském trhu. V současné době jsou také jedním z lídrů s nejrozmanitějšími kanabinoidními produkty, včetně CBD, CBG a dalších minoritních kanabinoidů.

Historie společnosti sahá až do roku 2010. V tomto roce se v Amsterdamu uskutečnila první extrakce kanabinoidů Plant of Life.

Cílem bylo extrahovat kanabidiol, jinak známý jako CBD, z rostlin konopí. Byli inspirováni tím, co dříve s THC na konci 80. let provedl skutečný průkopník výzkumu konopí – vědec Raphael Mechoulam. Jeho historické počiny byly vodítkem od počátku společnosti a dále.

V roce 2014 se Plant of Life etabloval ve španělské Barceloně. Maloobchodní prodejny Plant of Life, které byly otevřeny krátce poté, vyvolaly šílenství, protože lidé nemohli uvěřit, že se konopné produkty mohou prodávat legálně a otevřeně. Díky průkopnickému postavení na španělském maloobchodním trhu viděla společnost nové příležitosti i v dalších zemích EU. Následným krokem bylo přivést své zboží na tyto další trhy hladové po konopí. V průběhu let byl vytvořen distribuční řetězec ve Velké Británii, Francii, Rakousku, Itálii, Belgii a na mnoha dalších místech. Pro uklidnění stále rostoucí poptávky byla v Rakousku postavena farma, kde se neustále vyvíjely a masově produkovaly nové a lepší odrůdy.

Od skromných začátků až po současnost se Plant of Life pyšní úrovní zákaznické podpory a svou originalitou, dodává produkty nejvyšší kvality a mimořádné čistoty. Každý produkt je doprovázen laboratorní analýzou, která tímto způsobem ověřuje chemickou strukturu a umožňuje klientovi jednat legálně a snadno ve složité realitě zmítané evropskými předpisy.

Vlastní genetické kmeny konopí propůjčují Plant of Life schopnost mít správné procesy extrakce CO2 a lepší kontrolu kvality, což umožňuje dodávat produkty pozoruhodné originality a čistoty pro velmi náročný trh.

Posláním společnosti v budoucnu bude učinit své produkty ještě dostupnějšími veřejnosti prostřednictvím neustálého zlepšování jejích kmenů, průmyslových procesů a stále rostoucí rozmanitosti.

 
 
Platební brána ComGate         Najdete nás i na MALL.CZ

 

© Copyright 2021 TEMICANN s.r.o.

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu TEMICANN s.r.o. zakázáno.

 

TEMICANN online obchod
prodává potravinové doplňky, kosmetiku a wellness produkty s obsahem konopí.

Vstupem na webové stránky prohlašujete, že je Vám více než 18 let.

 

 VSTOUPIT  ODEJÍT
Tento web používá cookies. Díky tomu může poskytovat lepší služby, personalizovat reklamu a analyzovat návštěvnost. Používáním webu považujeme za váš souhlas. Rozumím Více informací